KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6754399
nr 675 4399
Blandteknik
Monogramsignerad, skepp, 22x21
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 10 januari 2011
kl 17:54:27
200 kr
200 kr
250 kr
500 kr
400 kr
500 kr